Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 24 червня 2019 22:23
Ексклюзив: Політика
16005

ГПУ та Юракадемія уклали договір на підготовку фахівців – С.Ківалов

ГПУ та Юракадемія уклали договір на підготовку фахівців – С.Ківалов

Між Генеральною прокуратурою та Одеською національною юридичною академією укладено довгостроковий договір на підготовку фахівців. Про це ІМК повідомив президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Ківалов.

За його словами, Генеральна прокуратура – основний "замовник" для вишу, і "дуже важливо, щоб у різні інститути влади, у тому числі й органи прокуратури, йшли працювати кращі з кращих".

"Ми вже 13 років працюємо за цим довгостроковим договором, і сподіваюся, що у нас ніколи не виникатиме питань, пов'язаних із якістю підготовки", - заявив С.Ківалов.

За його словами, ВНЗ і Генпрокуратура разом розробляють навчальні програми. Як приклад С.Ківалов навів спільну програму "робоче місце слідчого", яка полегшує працю молодого фахівця, оскільки, влаштовуючись на роботу в органи прокуратури, він знає всі процесуальні документи та має їхні зразки.

Крім того, президент університету зазначив, що цього року Одеська національна юридична академія уклала з Міністерством внутрішніх справ договір про підготовку 100 фахівців щорічно. Він відзначив, що й раніше академія укладала прямі договори з деякими обласними управліннями МВС на підготовку 5-10-15 осіб, а сьогодні система МВС відмовилася від підготовки слідчих у спеціалізованих вищих навчальних закладах на користь двох цивільних вишів – Харківського й Одеського.

"Треба мати мужність, щоб сказати, що ми відмовляємося від підготовки слідчих у системі МВС, у якій є 16 спеціалізованих вищих навчальних закладів, і все це державне замовлення віддати у два цивільні вузи – Харківську академію та Одеську національну юридичну академію. Напевне, це добре, напевне, це дійсно державний підхід: по-перше, підготовка фахівців загалом значно дешевша для держави, а по-друге – напевне, слідчих все-таки більш якісно готують у цивільних вищих навчальних закладах", - наголосив С.Ківалов.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...