Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 15:43
Ексклюзив: Політика
17835

Рік правління В.Януковича нагадує стратегію СРСР – В.Небоженко

Рік правління В.Януковича нагадує стратегію СРСР – В.Небоженко

"Рік правління Віктора Януковича, з одного боку, дуже болісний і сумбурний, а з іншого - добре, що завдяки такий непрофесійній рішучості багато проблем сплили й потребують негайного вирішення", - таку думку в ексклюзивному коментарі ІМК висловив політолог Віктор Небоженко.

"Можу провести паралель між правлінням Януковича і долею Радянського Союзу: там все починалося з прискорення та перебудови. Приблизно зараз у нас другий аналог тієї стратегії влади, як і в Радянському Союзі перед катастрофою", - зазначив політолог.

За словами В.Небоженка, рік президентства В.Януковича характеризується, з одного боку, стрімким прискоренням концентрації влади в руках однієї групи, активізацією всіх соціально-економічних і політичних процесів, з іншого боку - переходом від демократичних і парламентських форм правління до жорсткої президентської форми правління вузького кола осіб.

"Зараз ми бачимо, що порівняно з 2005-2010 роками, коли правив Ющенко, у нас відбувається інтенсивна хаотизація політичних, економічних та соціальних процесів. Це, з одного боку, непогано, з іншого ж - це швидше посилить зростання економічних та політичних настроїв, які накопичуються в Україні вже протягом 10 років", - резюмував експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...