Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
34260

Президент може покласти край надмірним заходам ГПУ – В.Фесенко

Президент може покласти край надмірним заходам ГПУ – В.Фесенко

Президент України Віктор Янукович може продемонструвати політичний крок, що покладе край надмірним заходам Генеральної прокуратури. Таку думку у коментарі ІМК висловив директор Центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко, відповідаючи на запитання, про що могли домовитися В.Янукович і голова ВСУ В.Онопенко, щоб прокуратура відпустила із СІЗО його зятя Є.Корнійчука та закрила справу проти його дочки.

"Може бути демонстрація того, що у нас Президент мудрий арбітр, який може владнати будь-яку конфліктну ситуацію. Що він може поправити і прокуратуру, яка перегнула палицю. І прокуратура може прислухатися до керівника держави, тим паче, що саме Президент може звільнити прокурора і саме він визначає кандидатуру на посаду генпрокурора тощо. Тут може бути суто політичний крок як демонстрація того, що Президент вирішив покласти край таким надмірним заходам з боку прокуратури", – переконаний політолог.

В.Фесенко не виключає того, що справді могли бути й певні домовленості. "Якого плану домовленості – треба почекати або інформації від зацікавлених осіб, або подальших подій. Варіанти можуть бути наступні: скажімо, зберегти статус-кво з певною лояльною демонстрацією з боку В.Онопенка. А може бути варіант, що через певний час він піде у відставку без конфліктів, але не буде якихось тисків, карних справ проти членів його родини. І такий варіант можливий", – додав експерт.

Нагадаємо, екс-заступнику міністра юстиції Євгенію Корнійчуку змінили запобіжний захід на підписку про невиїзд. Крім того, ГПУ закрила кримінальну справу, порушену стосовно доньки голови Верховного Суду Василя Онопенка Ірини. Раніше, 14 лютого, В.Онопенко зустрічався з В.Януковичем.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram