Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
23625

Є.Мармазов: перелік об’єктів приватизації ВР отримає у березні

Є.Мармазов: перелік об’єктів приватизації ВР отримає у березні

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації планує розглянути перелік об’єктів приватизації на 2011 рік, запропонований урядом, у березні. Про це в ексклюзивному коментарі ІМК сказав голова комісії, народний депутат від КПУ Євген Мармазов.

"Ми висловили Фонду державного майна певні претензії щодо намагання приватизувати прибуткові підприємства. Не зрозуміло, чому вони виставляють на продаж прибуткові підприємства, якщо лише від продажу "Укртелекому" можна виконати річний план. Ми висловили їм свої орієнтовні зауваження, і остаточний перелік об’єктів приватизації з нашими зауваженнями очікуємо в березні. Приватизація жодного підприємства не залишиться поза розглядом нашої комісії", - зазначив Є.Мармазов.

За його словами, в переліку об’єктів приватизації є 3 підприємства, приватизація яких суперечить закону (підприємство "Море" (м.Феодосія), Київське підприємство "Маяк", а також Київський науково-дослідний інститут механіки).

"Ці підприємства працюють на оборонну промисловість, тому згідно з законодавством їх приватизація заборонена, а підприємство "Море" не можна приватизувати ще й тому, що воно знаходиться в порту. Це акваторія", - додав голова комісії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram