Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 25 серпня 2019 00:55
Ексклюзив: Економіка
26790

Зернотрейдери провокують спекуляції на ринку борошна і зерна – В.Олійник

Зернотрейдери провокують спекуляції на ринку борошна і зерна – В.Олійник

Сьогодні зернотрейдери провокують спекуляції на ринку борошна і зерна. Про це в коментарі ІМК сказав народний депутат України від фракції Партії регіонів Володимир Олійник.

За його словами, на українському ринку є спекуляції, які провокують зернотейдери. "Ми бачимо, що різниця між ціною, за якою закуповують зернотрейдери (зерно. – Ред.) і за якою продають, є дуже великою. Тобто маржа абсолютно не зрозуміла. І в цьому відношенні ми хочемо стимулювати, щоб виробник виходив на ринок", - зауважив політик.

За його словами, сьогодні потрібна швидка реакція держави: інтервенції по борошну і по пшениці.

"Потрібно підключити Антимонопольний комітет, підключити ті інституції і комітети, які займаються ціноутворенням, і розібратися з цією ситуацією. Зернотрейдери, отримуючи надприбутки, виступили посередниками. Тоді виникає питання: що це за система регулювання в державі, коли товаровиробник отримує менші прибутки, ніж посередник, який ніяких ризиків не має?" - наголосив В.Олійник.

"А от законопроект (№ 5083 про внесення змін до ЗУ "Про підтримку сільського господарства України". – Ред.) змусить повернутися до того, що той, хто виробляє, повинен отримувати більші прибутки. І стимулювати треба виробництво, а не посередництво", - додав парламентарій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram