Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
22725

Україна має боротися за зниження ціни на газ – О.Тодійчук

Україна має боротися за зниження ціни на газ – О.Тодійчук

Українська влада має боротися за зниження ціни на російський газ. Таку думку ІМК висловив президент енергетичного клубу "Q-club" Олександр Тодійчук.

"Треба за це боротися, і треба скористатися тим, що Росія сьогодні переглядає для інших формулу ціни. Є домовленість, що частина газу, який постачається з Росії, іде за спотовими цінами. Але Росія поки демонструє таку позицію: мовляв, ми вже зробили поступки і знизили ціну на 100 дол. Для Заходу це дуже велика сума. Але тут справа в тому, що ці 100 дол. знизили відносно абсолютно нерозумної цифри, яка, на жаль, була погоджена попереднім урядом. З одного боку, така тенденція є, і Україна мала би нею скористатися. Але, з іншого боку, Росія має потужну позицію і твердить: ми українцям зменшили ціну на 100 доларів за харківською угодою", - повідомив О.Тодійчук.

На його думку, зараз треба доводити газові ціни "до реальних цифр".

"Не до якихось міфічних, а потім від них відняти 100 дол., а треба реалізувати газ за тими цінами, за якими купує Європа. Бо 100 дол. нічого не компенсують, цього мало для того, щоб зробити в Україні ціну на газ справедливою", - підкреслив експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram