Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 травня 2019 23:02
Ексклюзив: Політика
14865

Смертна кара не вирішить жодної проблеми – Л.Грач

Смертна кара не вирішить жодної проблеми – Л.Грач

Народний депутат Леонід Грач (позафракційний) переконаний, що смертна кара в Україні не вирішить жодної проблеми. Таку думку він висловив в ексклюзивному коментарі ІМК.

На його переконання, треба дивитись у корінь проблеми. І зараз питання полягає не в тому, щоб ввели смертну кару і вирішили цим усі проблеми, "нам треба подивитись на те, який в Україні створено соціальний, політичний, економічний та правовий лад, який, по своїй суті, корупційний".

"Як же ми, не вирвавши хворого зуба, думаємо, що він перестане боліти, якщо ми будемо нашіптувати чи покладемо туди ватку зі спиртом?! Цього не буде. І треба міняти соціально-економічний устрій держави. Це тоді зніме головні проблеми, що призводять до дійсно серйозних злочинів, за які треба нести відповідне покарання. А сама смертна кара не вирішить жодної проблеми", - зауважив Л.Грач.

Коментуючи ініціативу комуністів про повернення смертної кари, екс-комуніст заявив, що "товариші втратили відчуття реальності".

"Тому що, по-перше, це буде чергова, як то кажуть, насмішка над самими собою. Бо ніякі члени більшості - ні "регіонали", ні литвинівці, ні перебіжчики - не підтримають цього. По-друге, які статті мають підпадати під розстріл? Якщо стаття за розпад Союзу, то такої статті там немає. Якщо статті за розвал економіки, розкрадання народного добра, фабрик та заводів, то цього також немає… Тому це така собі спроба привернути до себе увагу, не більше", - підсумував Л.Грач.

Нагадаємо, 22 лютого у Верховній Раді України було зареєстровано проект Закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання)". Авторами законопроекту № 8148 виступили народні депутати України від КПУ Петро Симоненко, Ігор Алексєєв, Валерій Бевз.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...