Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 17 червня 2019 11:37
Ексклюзив: Політика
23625

Капітал не зацікавлений у поглибленні інтеграції між Росією та Україною – П.Симоненко

Капітал не зацікавлений у поглибленні інтеграції між Росією та Україною – П.Симоненко

Капітал не зацікавлений у поглибленні інтеграції між Росією та Україною. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав перший секретар ЦК Компартії України Петро Симоненко.

"На мій погляд, тут, по-перше, грає роль вплив Заходу, вплив капіталу в Україні на практичний бік реалізації позитивних змін у даному напрямі. Капітал сьогодні не зацікавлений у тому, щоб ці переговори (між Росією та Україною. – Ред.), які проходять на найвищому рівні, перейшли у площину практичної реалізації", - зазначив П.Симоненко.

За його словами, протиріччя між Україною та Росією вигідні капіталу, бо він отримує на цьому надприбутки.

"Тому я вважаю, що завдання Президента та уряду, а також парламенту – наповнити цю роботу конкретикою. Якщо йдеться, наприклад, про літакобудування, то ми маємо його рятувати. Рятувати ми можемо його через інтеграцію з російськими заводами та наукою, яка б надала нам можливість вийти хоча б на внутрішній ринок зі своїми літаками", - додав П.Симоненко.

Окрім того, на його думку, Україні та Росії сьогодні слід вирішити питання спільного використання газотранспортної системи, аби на довгі роки стабілізувати ціни на газ. "Росія завжди піде назустріч, якщо ми будемо пропонувати правильну, взаємовигідну політику. Якщо ж ми надалі гратимемось, то й надалі продовжуватиметься будівництво "Північного потоку" та "Південного потоку", внаслідок чого Україна знову втратить свій потенціал", - додав П.Симоненко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...