Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
18510

О.Мирський: завтра Україну відвідає лідер Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у ЄП Мартін Шульц

О.Мирський: завтра Україну відвідає лідер Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у ЄП Мартін Шульц

16-17 березня Україну з офіційним візитом відвідає лідер Прогресивного альянсу соціалістів і демократів у Європейському Парламенті Мартін Шульц (Соціал-демократична партія Німеччини). Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав депутат Європарламенту Олександр Мирський.

За його словами, заплановані зустрічі М.Шульца з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим, заступниками Прем’єр-міністра, головою підкомітету Комітету з питань міжнародних справ Леонідом Кожарою.

Водночас не передбачена зустріч з Президентом України Віктором Януковичем через причину перебування останнього на лікуванні.

Депутат Європарламенту наголосив, що завдяки візиту М.Шульца в Україну в української влади є унікальна можливість накреслити шлях вирішення її основних євроінтеграційних питань.

"Зустрічі відбудуться в одному напрямку – як ми можемо вам допомогти швидше стати повноправним членом європейської спільноти", - додав О.Мирський.

Також депутат Європарламенту зазначив, що існує бажання зустрітися з керівництвом партії "БЮТ-"Батьківщина", але на даний момент, за його словами, не було відповідних пропозицій з боку БЮТ. "Ми готові вислухати конструктивні аргументи з боку БЮТ", - сказав О.Мирський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram