Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
29760

При ЗВТ Україні прийдеться закрити кордони із нашими друзями із СНД – Є. Царьков

При ЗВТ Україні прийдеться закрити кордони із нашими друзями із СНД – Є. Царьков

 Відкриваючи кордони для європейських товарів в рамках зони вільної торгівлі із Європейський Союзом, Україна муситиме економічно закрити кордони зі своїми партнерами в рамках СНД. Про це УНН сказав народний депутат від КПУ, член Комітету ВР з питань податкової та митної політики Євген Царьков .
 

"Звичайно, якщо ми відкриваємо кордон, то, відповідно, зі всіма нашими іншими друзями по СНД ми повинні кордони економічно закривати. Це норми економіки, і так робиться у будь-якій країні", – сказав нардеп.

Водночас Є.Царьков наголосив, що є прихильником єдиного економічного простору, оскільки, на його думку, українська економіка більш пов’язана з країнами СНД, а якість українських товарів і послуг є більш прийнятною в цих країнах, ніж в європейському просторі.

Нардеп також висловив переконання, що Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін захищає свої економічні інтереси заявами про те, що як Україна створить зону вільної торгівлі з ЄС і піде зі своїми товарами на російський ринок, то Росія буде вимушена "вибудовувати кордон".

 

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram