Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
30540

У парламенті немає ніякого саботажу пенсійної реформи – М.Чечетов

У парламенті немає ніякого саботажу пенсійної реформи – М.Чечетов

У Верховній Раді немає ніякого саботажу розгляду пенсійної реформи. Таку думку в коментарі УНН висловив народний депутат України від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

"До пенсійної реформи треба підійти не за принципом сім раз відміряй, а раз відріж, а 77 раз відміряй, а раз відріж. Якщо нерозуміння окремої частини Податкового кодексу, яка готувалася кількома тисячами людей, і то викликала не зовсім добрий настрій у суспільстві, то пенсійна реформа напряму зачіпає 14 мільйонів пенсіонерів сьогоднішніх і тих, хто "на підході". Тому пенсійна реформа зачіпає інтереси практично кожної другої людини в країні. Тож тут треба дуже ретельно підійти, щоб філософія законопроекта була зрозуміла для суспільства. Ми готові здійснювати реформи, але проводячи діалог із суспільством", - переконаний політик.

На запитання кореспондента УНН, чи є сьогодні в парламенті саботаж впровадження пенсійної реформи, М.Чечетов відповів: "Ніякого саботажу немає і не було. Верховна Рада підтримує реформаторський курс Президента".

Нагадаємо, як повідомляв УНН, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко розцінює рішення депутатів про перенесення строків розгляду пенсійної реформи в парламенті як саботаж курсу країни на реформи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram