Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Економіка
30330

Влітку зростання ВВП буде вищим від прогнозованих 4,2% - О.Плотніков

Влітку зростання ВВП буде вищим від прогнозованих 4,2% - О.Плотніков

У другому кварталі зростання внутрішнього валового продукту буде вищим від прогнозованих урядом 4,2%. Таку думку в коментарі УНН висловив народний депутат України від фракції Партії регіонів Олексій Плотніков.

"Це не є чимось надзвичайним, коли йдуть дискусії про темпи економічного зростання, що буде 4,5% або 4,0%. За розрахунками Кабінету Міністрів, планувалося зростання (ВВП. – Ред.) у 4,2%. Тобто те, що там на 0,2% міжнародні інституції зменшують прогнози, це не є чимось фатальним. Тому я думаю, що після другого кварталу, після літа, покращаться ці показники", - зазначив парламентарій.

Щодо показників інфляції, то, за словами О.Плотнікова, на початок цього року міжнародні інституції також прогнозували інфляцію на рівні 11%, але Кабінет Міністрів поставив 8,9%, тобто був показник до 10%, і це було однозначне число інфляції.

"Я думаю, що не варто зараз погіршувати такі прогнози. Знову ж таки, дочекаємося літа, і, я думаю, є підстави для того, що і зростання (ВВП. – Ред.) у нас буде кращим, ніж воно зараз прогнозується, і по інфляції будуть показники більш позитивні", - переконаний політик.

Нагадаємо, як повідомляли українські ЗМІ, міжнародне рейтингове агентство Moody`s прогнозує в поточному році сповільнення темпів зростання ВВП України до 4% при прискоренні інфляції до 11%. Свої консервативні прогнози у Moody's пояснюють невизначеністю ситуації з поточною програмою МВФ, а також станом банківської системи, яка страждає через зростання частки проблемних активів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram