Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 19 червня 2019 16:45
Ексклюзив: Суспільство
19245

Для України цікаво використати досвід США в реформуванні армії – В.Бадрак

Для України цікаво використати досвід США в реформуванні армії – В.Бадрак

Для України було б цікаво використати досвід Сполучених Штатів Америки в реформуванні збройних сил. Таку думку в коментарі УНН висловив директор Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак.

"Я гадаю, що Україна має рухатися до того, щоб створити компактну професійну армію, оснащену новітніми системами озброєння. Якщо ми це беремо за основу, то західний тип побудови збройних сил є найбільш близьким до України. І для України було б цікаво використати для себе досвід і Сполучених Штатів, і Великої Британії, і Франції як спосіб професійного комплектування армії. Трохи меншим, але також цікавим є досвід Німеччини", - зазначив експерт.

Але сьогодні, за його словами, Україна в політичному сенсі більше рухається до зв’язків і контактів з Російською Федерацією. І остання поїздка міністра оборони на Далекий Схід свідчить про те, що Україна радше буде брати російську концепцію за основу в цьому секторі.

"Тому я не певний, що Україна в повному обсязі зможе скористатися тими пропозиціями, які Сполучені Штати можуть надати. Але це не означає, що ці пропозиції будуть повністю проігноровані", - переконаний В.Бадрак.

Нагадаємо, як повідомляли українські ЗМІ, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт сказав, що США виступають за активізацію співробітництва з Україною у військовій сфері, а також готові підтримати Міністерство оборони України в реформуванні та розвитку ЗСУ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram