Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 травня 2019 18:22
Ексклюзив: Політика
15300

Навряд чи в найближчі півроку слід очікувати великого припливу інвестицій - І.Бураковський

Навряд чи в найближчі півроку слід очікувати великого припливу інвестицій - І.Бураковський

Директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський вважає, що не слід очікувати у найближчі півроку припливу іноземних інвестицій в Україну. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі УНН.

"Я думаю, що навряд чи в найближчі півроку очікується великий приплив інвестицій, тому що рішення мають прийматися досить виважено. Це фактично другий післякризовий рік. Але цікавість (інвесторів. – Ред.) існує", - сказав експерт.

І.Бураковський вважає, що на сьогодні йде дуже інтенсивний пошук нових можливостей з боку закордонних інвесторів. За його словами, до 2007 року ринки, подібні до українського, завжди викликали велику увагу інвесторів, і зараз у світі переглядаються можливості для ведення бізнесу.

"Люди шукають нові можливості, нові способи, нові географічні напрямки ведення свого бізнесу. І в цьому сенсі в України є шанс. І цим шансом треба скористатися, оскільки такий перегляд і цікавість не є автоматичним еквівалентом великих грошей, які будуть сюди ввозитися", - додав І.Бураковський.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...