Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 23:37
Ексклюзив: Економіка
18345

Здійснення інвестиційної реформи можливе через дерегуляцію – Ю.Полунєєв

Здійснення інвестиційної реформи можливе через дерегуляцію – Ю.Полунєєв

Задля втілення в життя інвестиційної реформи Верховна Рада має ухвалити ряд законодавчих актів, що пов’язані з дерегуляцією та спрощенням доступу інвесторів на український ринок. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат, член фракції ПР Юрій Полунєєв.
 

"Напрямами законотворчої роботи тут мають бути заходи з дерегуляції, ефективна боротьба з корупцією та прийняття цілого пакету законодавчих актів, які мають відкрити дорогу для приватно-державного партнерства. Також слід розробити механізм полегшеного доступу інвесторів на український ринок, у тому числі – через принцип "єдиного вікна", - зазначив Ю.Полунєєв.

За словами парламентарія, перед Україною стоїть завдання зі створення ефективної кампанії з презентації інвестиційних можливостей країни, яка має відповідати міжнародним стандартам.

"Тому програма проведення інвестиційної реформи є комплексним підходом щодо створення умов доступу на ринок інвесторів, створення відповідного інвестиційного клімату. В даному питанні слід внести зміни до закону про інвестиційну діяльність, а також створити нове законодавство, у тому числі – відносно створення фондів регіонального розвитку, українського банку розвитку", - додав Ю.Полунеєєв.

Парламентарій висловив переконання, що Верховна Рада зможе опрацювати дані законотворчі документи в терміни, що визначені Президентом України.

Нагадаємо, учора за участі Президента України Віктора Януковича відбулась презентація концепції "Інвестиційна реформа".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...