Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
31845

Євросоюзу вигідно тримати Україну на прив’язі – І.Алексєєв

Євросоюзу вигідно тримати Україну на прив’язі – І.Алексєєв

Євросоюзу вигідно тримати Україну на прив’язі, аби наша країна була виключно у фарватері його політики. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав другий секретар ЦК Компартії України, секретар Комітету Верховної Ради у міжнародних справах Ігор Алексєєв.

"Сьогодні Євросоюз демонструє політику навіть не подвійних, а потрійних стандартів. Україна може, виходячи зі своїх національних інтересів, піти в напрямку Росії, де у нас є вигідні економічні інтереси. Але Євросоюзу вигідно тримати Україну на прив’язі, аби наша країна була у фарватері його політики. Це головне завдання пана Баррозу, яке він намагається реалізувати", - сказав І.Алексєєв.

"Євросоюз неприховано намагається впливати на зовнішню політику України. Адже всі ті обіцянки, які дає нашій країні Євросоюз, принаймні останні десять років, нічим конкретним не оберталися", - зазначив комуніст.

Народний депутат зауважив, що заяви європейських чиновників про лібералізацію візового режиму з Україною на практиці призводили до ускладнення отримання віз для українців. "Зниження вартості віз ніяким чином не компенсується кількістю відмов українцям на в’їзд до ЄС", - додав він.

За словами нардепа, в даному питанні Президент та уряд мають виходити з інтересів України та визначати ті напрями співробітництва, де наша країна отримуватиме вигідні результати економічного співробітництва.

Нагадаємо, сьогодні під час свого візиту до Києва Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу зазначав, що одночасна інтеграція України до Митного союзу та прагнення до створення зони вільної торгівлі з ЄС є неможливими.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram