Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 04:09
Ексклюзив: Політика
26940

Соціальний захист "чорнобильців" погіршується з кожним роком – С.Кілінкаров

Соціальний захист "чорнобильців" погіршується з кожним роком – С.Кілінкаров

З року на рік статті бюджетних видатків, що пов’язані з фінансуванням пільг ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, зменшуються. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат від Компартії Спірідон Кілінкаров.
 

"З року в рік звужується соціальна сфера в нашій державі. За останні двадцять років соціальна політика зведена майже до нуля. Призупиняється дія тих статей бюджету, які стосуються "чорнобильців", - зазначив С.Кілінкаров.

За словами народного депутата, в Україні постійно скорочуються статті бюджету, що пов’язані із соціальною сферою в Україні. "Багаті живуть багатіше, а у бідних, у тому числі – у "чорнобильців", забирають останні можливості для виживання, позбавляючи права на захист зі сторони держави", - додав він.

"Сьогодні цю проблему можна вирішити лише тоді, коли влада буде соціально орієнтованою, тобто буде працювати в інтересах більшості людей, а не лобіювати інтереси фінансово-промислових груп. Капіталістична економічна модель передбачає перерозподіл благ на користь фінансово-промислових груп", - зазначив С.Кілінкаров.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...