Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
15285

Рішення Луганської облради має підштовхнути парламент до вирішення "мовного" питання – С.Кілінкаров

Рішення Луганської облради має підштовхнути парламент до вирішення "мовного" питання – С.Кілінкаров

КИЇВ. 27 травня. УНН. Рішення Луганської облради щодо надання російській мові статусу регіональної має підштовхнути парламент до прийняття нового закону про мови, яким підвищується статус російської мови. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат із фракції Компартії Спірідон Кілінкаров.

"Це дуже важливе політичне рішення, яке спрямоване на те, аби прискорити процес прийняття парламентом законопроекту про мови, одним з авторів якого є лідер Компартії Петро Симоненко. Нагадаю, що цим законом підвищується статус російської мови в Україні", - зазначив С.Кілінкаров.

За словами парламентарія, творці Конституції України зробили велику помилку, вписавши до Основного Закону мовну проблему. "В Конституції Радянського Союзу не було норми, згідно з якою російська мова є державною. Аналогічної норми немає й у Конституції Російської Федерації. Адже розробники розуміли, що така норма може викликати неоднозначну реакцію з боку представників інших національностей", - додав народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні Луганська облрада ухвалила рішення про надання російській мові статусу регіональної мови.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram