Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
19065

Єврокомісія не все знає про боротьбу з корупцією в Україні – В.Олійник

Єврокомісія не все знає про боротьбу з корупцією в Україні – В.Олійник

КИЇВ. 29 травня. УНН. Заяви Єврокомісії про те, що нібито Україна не досягла результатів у боротьбі з корупцією, свідчать про недостатню поінформованість комісії. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник.
 

"На мій погляд, у них немає достатньої інформації. Сьогодні у нас є факти притягнення до відповідальності високопосадовців. Адже до цього жоден чиновник високого рангу не ніс кримінальної відповідальності за свої дії. Очевидно, що боротьба з корупцією в Україні ведеться", - зазначив В.Олійник.

За словами парламентарія, антикорупційний закон, який був ухвалений парламентом, є надзвичайно важливим документом, спрямованим на профілактику та упередження корупційних дій. 

"За 20 років корупція досить сильно укорінилась у багатьох сферах життя, тому водночас подолати її неможливо. І прийняття цього закону – це лише початок такого руху", - сказав він.

"А констатувати те, що нібито в Україні нічого не робиться в питанні боротьби з корупцією, можна лише  не володіючи достатньою кількістю інформації", - додав В.Олійник.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram