Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
16110

Команда О.Попова здатна подолати корупцію в Києві - М.Чечетов

Команда О.Попова здатна подолати корупцію в Києві - М.Чечетов

КИЇВ. 28 травня. УНН. Команда голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова здатна подолати корупцію в місті. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.
 

"Це під силу Попову, його команді, а також правоохоронцям. Боротьба з залишками корупції у Києві буде вдалою", - зауважив політик.

Він наголосив, що зараз біля керма Києва талановиті керівники та менеджери, які зможуть гідно підготувати місто до проведення ЄВРО-2012.

"Питання корупції стоїть дуже гостро. Або ми переможемо корупцію, або не буде держави. Саме тому Президент під час наради у Київській міській адміністрації сказав, що ми будемо гартованим залізом випалювати коррупцію. Звісно, корупцію ми переможемо", - зазначив М.Чечетов.

За його словами, значних зусиль в питанні боротьби з корупцією сьогодні докладають силові структури. "Хтось намагається спекулювати на тому, що нібито в Україні йдуть політичні переслідування. Ніяких політичних переслідувань немає. В країні йде боротьба з корупцією. Безладу не буде, корупцію буде подолано", - зауважив М.Чечетов.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович під час презентації проекту Концепції розвитку Києва до 2025 року наголошував на необхідності подолання корупції у столиці.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram