Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 17 липня 2019 22:06
Ексклюзив: Економіка
10695

Річковий транспорт розвантажить залізницю - О.Баранов

Дніпро відніме у залізниці низькотарифні вантажі. Про це в ексклюзивному інтерв’ю УНН сказав директор Департаменту політики розвитку інфраструктури і туризму Міністерства інфраструктури України Олексій Баранов.
 

"Ми вважаємо, що Дніпро треба розвивати. Буде розроблена галузева програма розвитку Дніпра, на основі загальної Транспортної стратегії на період до 2020 року. Насамперед, ми хочемо розвивати Дніпро за рахунок перевезення низькотарифних вантажів, які нині дають величезне навантаження на залізничну інфраструктуру, хоча є для неї малорентабельними", - сказав співрозмовник УНН.

20 жовтня 2010 року розпорядженням Кабінету міністрів було ухвалено Транспортну стратегію України на період до 2020 року - цілісний системний документ щодо подальшого розвитку та функціонування транспортного сектора економіки України, розширення міжнародних транспортних звязків, ефективного використання транзитного потенціалу країни, проведення структурних реформ на транспорті. Транспортна стратегія була розроблена відповідно до проекту Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Над її розробкою працювала робоча група, створена Мінтрасзвязку за технічної допомоги ЄС (проекту "Підтримка інтеграції України до Трансєвропейської транспортної мережі ТЄМ-Т" та твінінг-проекту "Підтримка розробки та впровадження транспортної політики в Україні").

Повний текст інтерв’ю читайте завтра на сайті УНН

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...