Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Здоров'я
29295

Виробництво вакцини в Україні сприятиме її здешевленню – В.Карпук

Виробництво вакцини в Україні сприятиме її здешевленню – В.Карпук

КИЇВ. 6 липня. УНН. Виробництво вакцини в Україні з залученням іноземних компаній дозволить здешивити вакцину та підвищити її якість. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав народний депутат з фракції Блоку НУ-НС, член Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Володимир Карпук.

"Вакцини фірми Sanofi Pasteur застосовувалися у багатьох країнах, у тому числі – в Україні. Спільне виробництво з Sanofi Pasteur, я сподіваюсь, здешевить вакцини", - зазначив В.Карпук.

Парламентарій сподівається, що власне виробництво вакцини в Україні за участі компанії Sanofi Pasteur дозволить забезпечити високу якість вакцини, а також покращить економічний стан вітчизняного виробника.

"Загалом, Україні треба подумати над забезпеченням власного виробництва вакцини, тому що це питання національної безпеки. Рівень довіри до вакцинації впав, і те, що Україна за фінансової та інноваційної підтримки відомих зарубіжних фірм буде випускати вакцину, то, можливо, це також сприятиме збільшенню довіри до кампанії вакцинації", - додав В.Карпук.

Як повідомляв УНН, Україна розпочала власне виробництво вакцин. 

Українська фармацевтична компанія ТОВ "Фармекс Груп" та французький фармацевтичний гігант Sanofi Pasteur розпочали власне виробництво вакцин в Україні. Як повідомили агентству у "Фармекс Груп", французькі колеги висловили задоволення технічними можливостями українського заводу і вже запровадили тут не тільки власні технології, а й систему якості препаратів, яка вважається однією з кращих у світі.

"Виробництво вакцин європейської якості в Україні дозволить значно здешевити кінцевий продукт. Споживачі отримають європейський продукт високої якості за українськими цінами", - зазначили у "Фармекс-Груп".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram