Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 18 січня 2021 16:28
Ексклюзив: Політика
30345

Обрання О.Мороза головою Соцпартії означатиме її консервацію – Є.Філіндаш

Обрання О.Мороза головою Соцпартії означатиме її консервацію – Є.Філіндаш

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Колишній член політради Соціалістичної партії України, заступник голови партії "Народна влада" Євген Філіндаш вважає, що обрання Олександра Мороза головою Соціалістичної партії означатиме її консервацію. Про це він сказав у ексклюзивному коментарі УНН.

"Тут можна погодитись зі словами багатьох аналітиків, експертів, політиків і пересічних громадян, які вважають, що Соцпартії потрібно оновлення і, дійсно, нові обличчя, а обрання Мороза означає консервацію ще надалі нинішнього стану партії, а він, які відомо, цей стан дуже сумний. Тому, якщо Мороз зможе на чолі партії здійснити якісь неординарні кроки, тоді можливо, у партії є певне майбутнє. Зможе він це зробити чи ні - покаже лише час. Я думаю, що найближчі місяці покажуть, наскільки зміниться чи не зміниться Соцпартія і її політика", - додав співрозмовник агентства.

Він також озвучив і ті мінуси, які на його думку, виникли би при обранні головою Соцпартії Миколи Рудьковського.

"Оскільки Рудьковський бізнесмен і у зв`язку з цим його бізнес інтереси, безперечно, впливали б на партійну політику, тому це був би значний мінус і значна частина партії важко дуже сприймала і сприймає Рудьковського. Плюс, коли бізнесмени очолюють партію, то це завжди певна залежність від влади тому що будь-який бізнес в Україні він під тиском влади може страждати, і це теж могло б накласти відбиток на політику. Тобто, це менш незалежна політика була б партії і підпорядкування її бізнес інтересам", - сказав Є.Філіндаш.

На уточнююче запитання УНН, чи не вважає він, що найкращим варіантом для Соцпартії було б отримати нове обличчя на її чолі, Є.Філіндаш відповів:  "Це, так би мовити, більше до питань теорії тому що насправді розглядались лише дві кандидатури. Там ще фігурувала як теоретичний кандидат Cеменюк-Cамсоненко, але вона, навіть, не брала участь у виборах і її теж важко було б назвати новим обличчям. Тобто нові обличчя навіть не фігурували серед кандидатів. Хоча, безперечно, і однозначно, нове обличчя – це був би найкращий варіант для партії. Просто зараз в партії не та ситуація, щоб це нове обличчя могло з"явитись".

Як повідомляв УНН, 14 серпня головою Соціалістичної партії України було обрано Олександра Мороза. Раніше з`їзд на керівника СПУ пропонував двох кандидатів - Рудьковського та Мороза.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram