Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
38505

В.Фесенко: якщо С.Тігіпко хоче залишитися при владі - він має стати "регіоналом"

В.Фесенко: якщо С.Тігіпко хоче залишитися при владі - він має стати "регіоналом"

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Лідера партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпка поставили перед умовою об'єднання з Партією регіонів. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав керівник Центру прикладних політичних досліджень Володимир Фесенко.

"Можливо, Тігіпка поставили перед умовою об'єднання з Партією регіонів. Відповідно, якщо він хоче залишитись при владі, має стати "регіоналом" і тоді у нього буде певна політична перспектива. Можливо, йому щось пообіцяли – наприклад, що він у майбутньому може стати Прем'єр-міністром", - зазначив В.Фесенко.

Експерт висловив думку, що в "Сильній Україні" проаналізували рейтинги та вирішили не ризикувати в питанні подолання прохідного бар'єру на парламентських виборах. "Можливо, вони усвідомили наявність певних ризиків, яких можна уникнути при вливанні у Партію регіонів", - додав В.Фесенко.

Він вважає, що таке об'єднання збільшить залежність С.Тігіпка від керівництва та політики Партії регіонів.

Як повідомляв УНН, партія віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка "Сильна Україна" має намір об`єднатися з Партією регіонів. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив Прем`єр-міністр України Микола Азаров.

Він також нагадав, що свого часу Партія регіонів була створена за рахунок об’єднання 5 політичних партій України.

Нагадаємо, народний депутат України від фракції ПР Михайло Чечетов раніше сказав, що не володіє інформацією про те, що партія "Сильна Україна" планує увійти до складу Партії регіонів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram