Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
30090

Р.Кірєєв відповість щодо лікарів для Ю.Тимошенко пізніше - С.Власенко

Р.Кірєєв відповість щодо лікарів для Ю.Тимошенко пізніше - С.Власенко

КИЇВ. 18 серпня. УНН. Захисники екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко ще вчора офіційно звернулися до судді Родіона Кірєєва з вимогою надати можливість лікарям обстежити Ю.Тимошенко у Лук’янівському СІЗО, але суддя повідомив, що надасть офіційну відповідь із цього приводу. Про це УНН розповів колишній адвокат Ю.Тимошенко Сергій Власенко, коментуючи її хворобу.

"Адвокати вчора офіційно звернулися до судді Кірєєва з вимогою надати можливість лікарям обстежити Ю.Тимошенко. Хоча заява була зроблена в суді, він не відреагував на неї, і після цього вона офіційно подана через канцелярію. Суддя просто повинен надати дозвіл для того, щоб лікарі змогли відвідати Ю.Тимошенко і для цього не потрібно проводити засідання. Р.Кірєєв сказав, щоб захисники зайшли до нього після засідання, а потім, щоб прийшли о 9 ранку, потім – що надасть офіційну відповідь, а це означає, що днів за 7-10 він щось напише, але питання стоїть про можливу серйозну загрозу здоров’ю Ю.Тимошенко, тому єдине, що ми вимагаємо – повного обстеження", – сказав С.Власенко.

Він додав, що кілька днів тому, після перебування у СІЗО, у Ю.Тимошенко з’явилися симптоми, яких не було раніше.

"Вони мають внутрішні і зовнішні ознаки. Зовнішні – масове лопання судин, що утворюють на тілі синці, на кшталт гематом. Яка причина цьому – невідомо", – зазначив С.Власенко.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram