Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
44580

М.Чечетов: ми готові вести діалог з будь-якими політичними силами

М.Чечетов: ми готові вести діалог з будь-якими політичними силами

КИЇВ. 21 серпня. УНН. В Партії регіонів готові вести діалог з будь-якими політичними силами, але за умови, що ті відмовляться від своїх політичних амбіцій і повністю визнають програму правлячої партії. Про це УНН розповів народний депутат від ПР Михайло Чечетов, коментуючи можливість об’єднання Партії регіонів і "Єдиного центру".

"Ми виступаємо за широку консолідацію усіх політичних сил, оскільки це зміцнює політичну стабільність, що є основою організації "Стратегічної програми реформ в Україні", - сказав він. 

На думку М.Чечетова, чим ширша консолідація політичних сил, тим кращі умови для виконання програми Президента.

"В цій ситуації ми готові вести діалог з будь-якими політичними партіями, але за умови, що ці політичні сили відмовляться від своїх партійних амбіцій і повністю визнають нашу програму", - додав регіонал.

За його словами, в Україні достатнього багато політичних сил і тому відповідне рішення про можливе об’єднання з іншими партіями буде прийматися за допомогою діалогу.

Нагадаємо, раніше партія віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка "Сильна Україна" виявила намір об`єднатися з Партією регіонів. Про це 16 серпня заявив сам С.Тігіпко. Крім того, політики не виключають можливість злиття з ПР "Єдиного центру".

Водночас, як повідомляв УНН, міністр надзвичайних ситуацій, один з лідерів політичної партії "Єдиний центр" Віктор Балога заявив, що поки не думав про об’ єднання.

Крім того, політолог Вадим Карасьов не виключив можливості того, що спікер ВРУ Володимир Литвин і найближчі його соратники, які важливі для Партії регіонів, - це Сергій Гриневецький та Олег Зарубінський - отримають три місця у списку Партії регіонів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram