Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
27990

МОЗ цікавить, аби постачання інсуліну йшло своєчасно і у повному обсязі – Г.Калішенко

МОЗ цікавить, аби постачання інсуліну йшло своєчасно і у повному обсязі – Г.Калішенко

КИЇВ. 25 серпня. УНН. МОЗ цікавить, аби постачання інсуліну, яке здійснюється за кошти місцевих бюджетів, йшло своєчасно і у повному обсязі. Про це в ексклюзивному коментарі УНН заявила заступник міністра охорони здоров’я Галина Калішенко, яка днями відвідала завод "Індар".

Вона заперечила, що її присутність сьогодні на заводі була пов’язана із тим, що держава виступає певним гарантом у перемовинах із бразильською стороною. "Фактично, на сьогоднішній день держави у процесі немає. "Індар" на сьогодні - абсолютно приватна компанія", - сказала Г. Калішенко.

При цьому вона зауважила, що "правова природа цього підприємства поки що не зовсім зрозуміла. Адже відвантаження інсуліну по регіонах здійснюються через Торговий дім "Індар". Але це питання до колишнього керівництва".

"Я побачила, що на сьогоднішній день виробництво інсуліну триває. І це найголовніше", - підкреслила співрозмовниця агентства.

Як повідомляв УНН,  "Індар" відвідала бразильська делегація у складі 19 осіб на чолі із губернатором штату Парана та Послом Бразилії в Україні. Під час двосторонніх перемовин із керівництвом заводу було досягнуто домовленості щодо створення робочої групи з підписання меморандуму про співпрацю.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram