Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 24 січня 2021 05:08
Ексклюзив: Політика
53700

Сьогоднішнє рішення суду у справі Ю.Тимошенко пов’язане з критикою Заходу – політолог

Сьогоднішнє рішення суду у справі Ю.Тимошенко пов’язане з критикою Заходу – політолог

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Рішення судді у справі екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Родіона Кірєєва пов’язане з жорсткою критикою Заходу, що, як правило, не озвучується. Таку думку УНН висловив політолог Володимир Небоженко, коментуючи перенесення судового засідання у справі Ю.Тимошенко на 27 вересня.

"Я думаю, що рішення суду про перерву пов’язане з жорсткою критикою Заходу, що, як правило, не озвучується, а також дуже низькою процедурою цього суду. Мабуть, суд це врахував і тому вони хочуть просто дотриматися усіх процедур", - сказав політолог.

Він підкреслив, що це бажання суду дотримуватися закону і процедури.

"Звичайно, тут можна говорити про те, що влада не знає, що робити з Ю.Тимошенко, але думаю, що це не так, це просто бажання суду, щоб усе було за законом і процедурою", - додав В.Небоженко.

Як повідомляв УНН, сьогодні суд у справі Тимошенко, заслухавши доводи захисту екс-прем'єр-міністра про те, що їм недостатньо часу для підготовки до судових дебатів, оголосив перерву до 10:00 27 вересня.

Сьогодні в суді за планом мали б розпочатися судові дебати. На початку засідання захисники Ю.Тимошенко наголосили на тому, що часу, який надав Р.Кірєєв на підготовку до дебатів, недостатньо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram