Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 14:56
Ексклюзив: Політика
23460

Необхідно, щоб "Індар" працював - Т.Бахтеєва

Необхідно, щоб "Індар" працював - Т.Бахтеєва

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Питанню забезпечення населення якісними і безпечними препаратами інсуліну держава зобов'язана приділяти першочергову увагу. Про це заявила голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва, передає кореспондент УНН.   

"Беручи до уваги зростаючу кількість інсулінозалежних хворих, досить високу вартість імпортних препаратів інсуліну та обмежені можливості державного фінансування, ми повинні жорстко ставити питання про подальший розвиток вітчизняного виробництва інсулінів та підвищення їх якості", - заявила Бахтеєва.

Народний депутат нагадала, що кількість хворих на цукровий діабет становить більше 1 млн. 100 тис. чоловік. При цьому кількість інсулінозалежних хворих на цукровий діабет у нашій країні сьогодні складає 188 тис., з них 7,5 тис. - діти. За останні п'ять років кількість хворих, які застосовують інсулін, в Україні збільшилася на 20,4%.

"У першу чергу наш Комітет хвилює питання, наскільки ЗАТ "Індар" буде виконувати заявки регіонів на поставки інсулінів, яка буде цінова політика підприємства і, саме головне - це якість вироблюваного інсуліну. Необхідно, щоб завод продовжував працювати і головне - розвивався. Щоб нарешті інсулін вироблявся з наших субстанцій, а не імпортних, щоб зростали обсяги виробництва і забезпечувалася його модернізація", - підкреслила Бахтеєва.

Як повідомляв УНН 14 вересня, у найближчі 1,5-2 роки акціонери ПрАТ "Індар" планують інвестувати у підприємство 10 млн євро.

"Відновлено виробництво інсуліну в повну силу, закуплено необхідні матеріали для безперебійної роботи підприємства на суму приблизно 20 млн грн. На завод сьогодні повернули 77 фахівців, які стояли у витоків створення технологій. Середня зарплат у працівників заводу станом на червень складала 3800 гривень. За 2 місяці зарплата зросла до 4800 грн. У вересні ми плануємо досягти показника середньої зарплати на рівні 6000 грн", - зазначив директор заводу Євген Кононенко. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...