Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
43380

С.Соболєв: ми зробимо усе, щоб сьогодні не розглядався виборчий закон

С.Соболєв: ми зробимо усе, щоб сьогодні не розглядався виборчий закон

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Фракція "БЮТ-"Батьківщина" в парламенті має намір зробити усе, щоб депутати не розглядали Закон "Про вибори народних депутатів". Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав заступник голови фракції "БЮТ-Б" Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання щодо готовності фракції ПР проголосувати за 80% пропозицій опозиції до нового закону.

"Треба голову фракції Партії регіонів Олександра Єфремова запитати, що його не влаштовує у діючому Законі "Про вибори народних депутатів України". Тотальний контроль громадян за виборчим процесом? Що не можливо фальсифікувати вибори? Не можливо зняти кандидатів з реєстрації? Ось це його не влаштовує!", - відзначив С.Соболєв.

Нардеп також окреслив основні вимоги опозиції до закону.

"Ми вимагаємо пропорційну систему за відкритими списками. Ще одне: ми переносимо усе тіло діючого закону, але я тоді взагалі не розумію, навіщо той закон змінювати!", - додав С.Соболєв.

Він наголосив, що за нині діючим виборчим законом двічі перемагала опозиція і за цим законом не можна здійснювати адміністративний тиск.

"Ось це і не влаштовує КПУ, Януковича і Литвина, які розуміють, що їм світить тотальне фіаско", - додав народний депутат.

С.Соболєв наголосив, що більшість в парламенті налаштована змінити ключові розділи: це реєстрація кандидатів, процедура зняття кандидатів з реєстрації, порядок організації виборів і підрахунок голосів.

"Ми не будемо покидати сесійну залу, а зробимо усе, щоб не розглядався Закон "Про вибори народних депутатів", - додав нардеп.

Як повідомляв УНН, розгляд доопрацьованого законопроекту "Про вибори народних депутатів" у другому читанні запланований у ВР на сьогодні о 16:00.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram