Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
15165

Декриміналізація дозволить займатись важливішими справами – М.Круглов

Декриміналізація дозволить займатись важливішими справами – М.Круглов

КИЇВ. 10 січня. УНН. Декриміналізація дозволить правоохоронним органам займатись важливішими справами. Про це в ексклюзивному коментарі УНН розповів голова Миколаївської ОДА Микола Круглов.

На думку губернатора, насамперед важливо правильно кваліфікувати, що таке контрабанда, її види і відповідальність за кожним з видів.

"Порушник, затриманий за товарну контрабанду, повинен понести економічну відповідальність, яка додасть коштів в наш бюджет. Адже ми зупинили незаконне переміщення через кордон. При цьому людину ми не будемо тримати за гратами, адже в такому випадку її треба утримувати, а значить, витрачати на неї кошти з державного бюджету. Далі варто говорити про те, скільки в законодавчих процесах стосовно порушника буде замішано людей, які матимуть пройти через суди і інші інстанції. Тобто, відтепер ці люди матимуть змогу займатись більш нагальними справами", - сказав губернатор.

На думку М.Круглова, це нововведення є однозначно європейською практикою і позитивним зрушенням для України.

Нагадаємо, 17 грудня Верховною Радою був прийнятий закон про декриміналізацію товарної контрабанди, згідно з яким цей вид контрабанди був виключений зі статті 201 Кримінального кодексу й перекваліфікований у адміністративне правопорушення з відповідними фінансовими санкціями та адміністративною відповідальністю.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram