14 років найкращі!
Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Політика
24945

С.Глузман про відмову Ю.Тимошенко здати кров на аналіз

С.Глузман про відмову Ю.Тимошенко здати кров на аналіз

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Необхідність аналізу крові залежить від захворювання, але у більшості випадків аналіз крові є необхідним, тим більше, у разі операційного втручання. Таку думку в коментарі УНН висловив правозахисник, президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман.

"Необхідність аналізу крові залежить від захворювання. Якщо ж людину готують на операцію – обов’язково роблять аналіз крові. Якщо є підозри на якісь захворювання, що супроводжуються запальними процесами – обов’язковий аналіз крові. У багатьох інших випадках аналіз крові також необхідний. Але, якщо це, наприклад, перелом ноги, тоді аналіз крові беруть тільки для того, аби зрозуміти, чи вірною є тактика лікування", - зазначив С.Глузман.

Він нагадав, якщо говорити конкретно про ситуацію з Юлією Тимошенко, то "одна з версій, що вона сиділа на наркоті".

"Для проведення операції необхідний аналіз крові, в тому числі і на наркотичні речовини. Там десятки показників. Так, те захворювання, яке вона і її родина намагаються, скажімо так, їй приписати – спинномозкова грижа, можна поставити і без аналізу крові. Але якщо припустити, що хтось наполягатиме на операційному втручанні - адже є методики лікування грижі операційним втручанням, - то необхідний аналіз крові. Жоден хірург не дозволить їй лягти на операційний стіл без аналізу крові, адже раптом супутні діагнози, захворювання - можливо кров не згорнеться", - зауважив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram