Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
24645

Торік прямі іноземні інвестиції залучено у 55 підприємств Хмельниччини – губернатор

Торік прямі іноземні інвестиції залучено у 55 підприємств Хмельниччини – губернатор

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – КИЇВ. 27 лютого. УНН. У 2011 році прямі іноземні інвестиції залучено у 55 підприємств Хмельниччини. Про це в ексклюзивному коментарі УНН розповів голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха.

За словами губернатора, у контексті інноваційно-інвестиційної моделі розвитку економіки облдержадміністрація  приділяє важливу роль залученню іноземних інвестицій.

"З цією метою розроблена та рішенням обласної ради від 2 березня 2011 року затверджена Програма залучення інвестицій в економіку Хмельницької області на 2011-2020 рр. Програма передбачає цілий комплекс заходів щодо поліпшення інвестиційного клімату та інвестиційної привабливості регіону, створення сприятливих умов для залучення інвестицій, зокрема за рахунок посилення ролі інтеграційних міжнародних регіональних зв’язків. З цією метою облдержадміністрацією укладено 19 угод про співпрацю з регіонами Російської Федерації, Білорусі, Литви, Польщі, Румунії, Грузії та Китаю", – зауважив В.Ядуха.

За його словами, у січні 2011 р. владою Хмельниччини було укладено угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво з урядом Московської області; наприкінці листопада в Румунії за участі делегації Хмельницької області було підписано протокол про наміри між містом Кам’янець-Подільський і румунським містом Роман щодо встановлення партнерських стосунків. Крім цього, на початку грудня в Мінській області (Республіка Білорусь) підписано Програму торгово-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва між Хмельницькою обласною державною адміністрацією та Мінським обласним виконавчим комітетом на 2012-2013 роки.
Уже цього року, 18-23 січня здійснено візит делегації облдержадміністрації для участі в українсько-хорватському бізнес-форумі та міжнародному ярмарку “VIROEXPO 2012”, під час якого підписано Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво між Хмельницькою обласною державною адміністрацією України та Віровітічко-подравскої жупанії Республіки Хорватія.

"Як наслідок, у 2011 році прямі іноземні інвестиції залучено у 55 підприємств області, їхній обсяг на 1 січня 2012 року становив 189,6 млн дол. США, що на 3,6% більше, ніж на початок 2011 року. Це також сприяло збільшенню обсягів експорту товарами підприємств області у 2011 році на 35,1%  (річний обсяг становив 393,7 млн дол. США), адже на підприємства з іноземними інвестиціями припадає близько третини зовнішньоторговельного обороту області", – наголосив В.Ядуха.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram