Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Кримінал та НП
22650

С.Ківалов: винні в отруєнні випускників Одеської юракадемії понесуть відповідальність, аж до порушення кримінальних справ

С.Ківалов: винні в отруєнні випускників Одеської юракадемії понесуть відповідальність, аж до порушення кримінальних справ

КИЇВ. 29 травня. УНН. Особи, які халатно поставилися до виконання своїх обов'язків, через що сталося отруєння випускників Одеської юридичної академії, понесуть відповідальність, аж до порушення проти них кримінальних справ. Про це в коментарі УНН повідомив народний депутат України, президент Національного університету "Одеська юридична академія" Сергій Ківалов.

"Керівництво ресторану має особисто контролювати якість продуктів. У закладі, де наші студенти відзначали свій випускний, до цього питання поставилися халатно, поставивши під загрозу життя та здоров'я людей. Я заявляю, що ми цю справу просто так не залишимо. Адміністрація університету вже провела внутрішнє розслідування. У нас є підозри, якими саме продуктами отруїлися наші студенти.

Крім того, є інформація, що керівництво ресторану намагається домовитися із санепідемстанцією Київського району. З усією відповідальністю заявляю, що я та керівництво університету не допустимо цього. Якщо треба, зробимо аналізи не лише в Одесі, але й у Києві, і з'ясуємо, чим насправді отруїлися наші діти. Усі винні в цій події понесуть відповідальність, аж до порушення кримінальних справ", – наголосив С.Ківалов.

Нагадаємо, як раніше повідомляли ЗМІ, 22 випускника Національного університету "Одеська юридична академія" з 26 по 28 травня звернулися до швидкої медичної допомоги із симптомами харчового отруєння та підвищеною температурою.
Хворі були госпіталізовані в інфекційну лікарню Одеси з діагнозом "гастроентероколіт". Перебіг захворювання – середньої тяжкості.

Усі хворі відзначали закінчення академії в одному з ресторанів міста. У цілому на святкуванні було 46 випускників. Головний державний санітарний лікар Київського району Одеси виніс постанову про тимчасову заборону експлуатації ресторану. Проводяться протиепідемічні й санітарно-гігієнічні заходи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram