Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
24135

В.Небоженко: для донецьких виборців важлива ознака "свій" чи "чужий"

В.Небоженко: для донецьких виборців важлива ознака "свій" чи "чужий"

КИЇВ. 21 серпня.УНН. У донецькому регіоні будуть обирати того, хто там виріс та має відношення до місцевих проблем. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав політолог Віктор Небоженко, коментуючи електоральні симпатії мешканців Сходу, зокрема, Донецької області.

"Для донецьких виборців важлива ознака "свій" чи "чужий". Виборцям необхідно, аби людина жила там, розуміла їх проблеми, а виборцям була зрозумілою його біографія. Він (кандидат – ред..) може бути керівником, начальником, але починати від повинен у Донецькому регіоні", - вважає В.Небоженко.

Шанси, на думку експерта, є тільки у тих кандидатів-мажоритарників, які там мешкають.

"У цьому відношення донецькі виборці мало чим відрізняються від тернопільських або волинських, для яких теж важливий "свій", - зазначив він.

На думку експерта "чужий" кандидат має шанси тільки у випадку якихось ідеологічних переваг в електорату.

"Тому у донецькому регіоні будуть обирати того, хто там виріс та має відношення до місцевих проблем", - зазначив він.

Для тих "своїх", які залишили регіон, на думку експерта буде дуже важливо продемонструвати цікавість та знання місцевої проблематики.

Нагадаємо, у мажоритарних округах Донецької області кандидатами в депутати в мажоритарних округах на з'їзді Партія регіонів висунуто сина прем'єр-міністра України Олексія Азарова і зятя покійного Василя Джарти Валерія Омельченка, Сергія Клюєва, Юхима Звягільського, Миколу Левченка, Валентина Ландика, Тетяну Бахтєєву, Олександра Бобкова, Владислава Лук'янова. Ще низка депутатів є самовисуванцями.

Як відомо, парламентські вибори в Україні заплановані на кінець жовтня.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram