Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
28530

"Газпром експорт" закачає через Україну до Європи близько 104 млрд куб. м газу

"Газпром експорт" закачає через Україну до Європи близько 104 млрд куб. м газу

КИЇВ. 29 серпня. УНН. Керівник представництва компанії "Газпром експорт" в Україні Геннадій Хлестов розповів у коментарі УНН, що цього року вони закачають через українську газотранспортну систему до Європи близько 104 млрд куб. м російського природного газу.

"Зараз ідуть планові ремонти. Вони вже практично пройшли, і у нас піде запланований об’єм газу. Ми думаємо, що може бути трошки менше (прокачано російського природного газу в Європу – Ред.), ніж торік. Адже все залежить не лише від того, що ми плануємо, а й від того, яка буде погода тощо", – зазначив фахівець.

Г.Хлестов запевнив, що транспортна газова система України готова до прокачування російського газу до Європи. "Усі ми готові. Транспортна система України готова до цього, російська система також. Тобто, газ у нас є", – уточнив він.

На запитання кореспондента, який цього року буде об’єм природного газу прокачано до Європи, Г.Хлестов відповів: "У тому році було 104 млрд куб.м. Нині буде десь у цих межах. Якщо буде трохи менше, то що поробиш… буває, без цього не можна. Багато залежить від погодних умов, не тільки від нас усіх. А так – закачування газу йде прекрасно".

Як повідомлялося, за шість місяців 2012 року ДК "Укртрансгаз" прокачав природного газу через територію України у країни Західної Європи 43 млрд куб м.

Нагадаємо, ДК "Укртрансгаз" у 2011 році транспортувала 156 млрд 953 млн куб м газу, у тому числі споживачам України – 51 млрд 686 млн куб м газу, транзитом – 104 млрд 197 млн куб м. Зокрема, у країни Західної Європи було транспортовано 101 млрд 098 млн куб м газу.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram