Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Київ
39375

З настанням зими кількість безпритульних в столиці збільшиться до 30 тисяч

З настанням зими кількість безпритульних в столиці збільшиться до 30 тисяч

КИЇВ. 10 вересня. УНН. З наближенням до зими, безпритульних в столиці побільшає вдвічі. Про це в коментарі УНН сказав лідер громадської ініціативи "Соціальне партнерство" Артем Макєєв.

"В Києві кількість безпритульних набагато більша, ніж в інших містах, тому що всі їдуть сюди і тут найбільше можна знайти, де прилаштуватись. За даними благодійних організацій зараз у Києві близько 15 тисяч безхатченків.  У 2007 їх було близько 10 тисяч. Тому можна очікувати, що їх буде близько 30 тисяч. Можна сказати точно, що їхня кількість зараз збільшиться в два рази. ", - сказав співрозмовник агентства.

Він також зазначив, що збільшення безпритульних в країні, пов’язане, перш за все, з погіршенням економічного стану.

А.Макєєв також зазначив, що з наближенням до зими Києвом курсуватиме автомобільна патрульна служба, яка виявлятиме безпритульних та допомагатиме їм.

"Також буде організовуватись збір речей для безпритульних. Буде збільшена кількість точок, де будуть безпритульним видавати гарячі обіди. Планується також розширити програму для збору одягу, продуктів та медикаментів для людей без постійного місця проживання", - сказав він.

Як повідомляв УНН, прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання урду наголосив, на тому що вже зараз необхідно сформувати оперативні штаби щодо ліквідації аварій на тепломережах, а також створити пункти надання допомоги для безхатченків.
Він також додав, що необхідно зробити висновки з минулої зими щодо допомоги безхатченкам."Вже зараз треба розпочати профілактичну роботу. Дільничі інспектори міліції, соціальні інспектори повинні виявити всіх людей, які залишились без житла, а також проблемні родини, які живуть у поганих умовах", - додав він.
М.Азаров також відзнаичв, що вже зараз треба підготувати стаціонарні пункти надання допомоги та мобільні пункти обігріву, створти запаси теплого одягу,  їжі, медикаментів тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram
Свіжі новини розділу