Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 02 липня 2022 21:22
Ексклюзив: Київ
24915

У КМДА пообіцяли не підвищувати тарифів за паркування

У КМДА пообіцяли не підвищувати тарифів за паркування

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Комунальне підприємство "Київтранспарксервіс" не ініціювало змін до чинних тарифів за послуги паркування у столиці. Таку відповідь на запит надіслав УНН заступник директора комунального підприємства Д.Максимов.

Д.Максимов розповів, що "Київтранспарксервіс" має встановити близько 200 паркувальних автоматів на 147 майданчиках. І згідно з законом дозволяється використовувати тільки ті паркомати, які внесені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій. Він зазначив, що "Київтранспарксервіс " протестує всі паркувальні автомати, що внесені до цього реєстру.

"Враховуючи висновки тестувань та цінові пропозиції виробників, комунальне підприємство "Київтранспарксервіс" планує вже до кінця жовтня укласти контракт на закупівлю за власні кошти першої партії паркоматів в кількості 30 одиниць, а до кінця поточного року провести відповідні роботи по їх встановленню та введенню в експлуатацію на паркувальних майданчиках столиці", - сказав заступник директора і запевнив, що протягом 2013 року вони встановлять у Києві всі паркомати.

На запитання кореспондента, чи буде підвищуватися вартість послуг за паркування у столиці, Д.Максимов: "На даний час комунальне підприємство "Київтранспарксервіс" не ініціювало змін до діючих тарифів щодо сплати за послуги паркування".

Посадовець також зазначив, що встановлення паркоматів у поєднанні з внесенням змін до законодавчих актів щодо застосування адміністративної відповідальності водіїв за порушення Правил паркування транспортних засобів повністю усуне наявність людського фактору при проведенні плати за паркування.

Але при цьому, резюмував він, контроль за оплатою на парковках буде здійснюватись інспекторами служби паркування відповідного підрозділу "Київтранспарксервіс".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram