Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Київ
41535

Центр зайнятості працевлаштовує киян на зарплати майже втричі нижчі, ніж їх середній рівень у столиці

Центр зайнятості працевлаштовує киян на зарплати майже втричі нижчі, ніж їх середній рівень у столиці

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Фінансовий дисбаланс заважає працевлаштовувати українців. Середня заробітна платня через Центр зайнятості в порівнянні із середньою по місту Києву в 2,6 разу менше. Тож, за перші 9 місяців року Київському міському центру зайнятості вдалося працевлаштувати 8 200 киян та приїжджих. Про це розповів директор Київському міському центру зайнятості Віктор Сухомлин. 

"Середня заробітна плата яку пропонує роботодавець через Київський міський центр зайнятості складає в середньому 1700 гривень. При цьому середня заробітна плата по місту Київ 4517 грн", – додав директор Київського центру зайнятості.

За словами директора Київського центру зайнятості, сьогодні у Україні спостерігається ситуація коли існує багато робітничих вакансій, а люди, що звертаються за допомогою до центру є або звільненими співробітниками міністерств та служб, та мають декілька освіт. Таким чином центру потрібно шукати баланс аби працевлаштовувати українців.

"В службі зайнятості Києва на сьогодні зареєстровано близько 10 тис. вакансій. Це робітничі професії", – зазначив Віктор Сухомлин.

Нагадаємо, на обліку у державній службі зайнятості у січні – серпні  2012 року зареєстровано 1 млн 318,1 тис. незайнятих громадян. Статус безробітного мали 997,5 тис. осіб, з яких 827,8 тис. громадян отримували допомогу з безробіття.

Як відомо, протягом I кварталу 2012 року рівень безробіття (за методологією Міжнародної організації праці) зріс на 0,5 п.п. (із 7,9% на кінець 2011 року) і становив 8,4%.

При цьому рівень безробіття серед населення працездатного віку в січні-березні 2012 року становив 9,1% проти 9,5% на кінець I кварталу 2011 року.

Проте цей показник зріс у I кварталі 2012 року на 0,5 п.п. (із 8,6%).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram