Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Ексклюзив: Політика
38895

У Києві можна нарахувати до 10 тис. безпритульних громадян

У Києві можна нарахувати до 10 тис. безпритульних громадян

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У столиці функціонує 66 спеціалізованих точок з надання послуг безпритульним у Києві, з ни 52 - недержавні. Про це в коментарі УНН повідомив керівник громадської ініціативи "Соціальне партнерство"  Артем Макєєв.

"Таким чином 12% точок - державні, а всі інші – недержавних організацій чи релігійних організацій різних напрямків. В нашій організації 25 точок по Києву. Одна з них – стаціонарна для безпритульних в якій надаються різноманітні 25 послуг. В тому числі їжа, одяг, медицина, пральня, душ.Також є пересувні пункти соціального патруля для надання допомоги малозабезпеченим. Їх у нас на сьогодні по Києву  24. Це ті точки, в які ми щоденно приїздимо і роздаємо їжу малозабезпеченим. В центр до нас щоденно приходить від 250 людей", - сказав співрозмовник агентства.

На уточнююче запитання, скільки наразі безпритульних є в столиці, він відповів:"Це неможливо підрахувати. Це можна лише прикинути по тим організаціям, які надають послуги.  Безпритульні ж не ходять лише в одну організацію, тому є така приблизна статистика, що їх від 10 тисяч у Києві".

А.Макєєв також зазначив, що з настанням холодів, збільшилась кількість точок мобільного годування безпритульних.

"З вересня у нас на 10 точок стало більше. Було 14, а стало 24. Тому що стандартно до зими кількість людей, яка приїздить до Києва збільшується. Орієнтовно у нас 50% прибавляється на зиму кількість наших клієнтів, які отримують у нас послуги в палатках обігріву",- сказав він.

Як повідомляв УНН, прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання уряду ще у вересні наголосив, на тому що вже зараз необхідно сформувати оперативні штаби щодо ліквідації аварій на тепломережах, а також створити пункти надання допомоги для безхатченків.

Він також додав, що необхідно зробити висновки з минулої зими щодо допомоги безхатченкам."Вже зараз треба розпочати профілактичну роботу. Дільничі інспектори міліції, соціальні інспектори повинні виявити всіх людей, які залишились без житла, а також проблемні родини, які живуть у поганих умовах", - додав він.

М.Азаров також відзнаичв, що вже зараз треба підготувати стаціонарні пункти надання допомоги та мобільні пункти обігріву, створти запаси теплого одягу,  їжі, медикаментів тощо.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram