Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 20 листопада 2018 23:26
Репортажі • Дата зйомки: 6 грудня 2012, 10:49 • Станіслав Баранець

Студенти хочуть "Всього і одразу"

В переддень Дня студента активісти незалежної профспілки «Пряма дія» влаштували акцію протесту перед стінами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

«Всього і одразу» вимагали активісти студентської профспілки під стінами Міністерства освіти. Озброївшись ударними інструментами і плакатами, 20 студентів про своє бажання змін у системі вищої освіти заявляли гучно.

Свої вимоги учасники акції передали головному представнику департаменту освіти Дмитру Ручці. Чиновник пообіцяв: усі вимоги будуть розглянуті протягом місяця, після чого активістам надішлють письмову відповідь. Про те, якою приблизно буде відповідь міністерства, студентка Роксолана Машкова, вже «знає». Протест під назвою «Все й одразу» вона називає швидше неформальним привітом, аніж дієвою акцією, і в те, що їхні вимоги врахують, не дуже вірить.

«Ми навіть не розраховуємо, що ці вимоги виконають, тому що та система освіти, яку ми описали, не вигідна тим, хто покриває чиновників – ні бізнесу, ні державі. Вона вигідна лише людям, учасникам освітнього процесу, і тому, ми будемо робити все, щоб змінити систему освіти знизу, як ми це завжди робили», – розповідає студентка.