Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 15 листопада 2018 10:15
Персоналії • Дата зйомки: 1 лютого 2013, 12:48 • Станіслав Баранець

Павло Акимович Унгурян

Народний депутат України VI скликання, скінчив Одеську юридичну академію, закінчує роботу над дисертацією в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України.

Довгий час працював помічником депутата В. Крука. Був депутатом Одеської міськради V скликання. Очолював управління стратегічного планування Департаменту стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства екології України.

У 2008 році обраний депутатом ВР України, де працює у складі Комітету з питань соціальної політики та праці, а також - у Спеціальної контрольної комісії ВР з питань приватизації.

Є головою міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров'я України».

У 2009 році перший Президент України Л. Кравчук вручив П. Унгуряну Відзнака з формулюванням «За сумлінну депутатську роботу і високий особистий рейтинг законодавчої діяльності з соціальних питань у ВР VI скликання».

Є активним членом Національної експертної комісії із захисту суспільної моралі. Енергійно виступає проти всього «аморального», зокрема - порнографії. Виступає за цензуру в інтернеті.