Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 21 листопада 2018 10:21
Репортажі • Дата зйомки: 2 лютого 2013, 18:27 • Станіслав Баранець

У Києві відкрився благодійний ярмарок "Від Миколая до Різдва"

Сьогодні, 14 грудня, на Хрещатику пройшло відкриття чергового ярмарку «Від Миколая до Різдва».

Організатор ярмарку, Синодальний інформаційно-просвітницький відділ Української церкви, повідомив, що завданням її проведення в цьому році є підтримка Ладижинського будинку-інтернату у Вінницькій області, в якому знаходяться 146 інвалідів 1-ї групи, 70% яких прикуті до ліжка.

Ідеєю ярмарки є прилучення її відвідувачів до благодійності з допомогою проекту «І копійка - величина». У спеціальних скарбничках, які будуть встановлені на фасадах ярмаркових будиночків, відвідувачі зможуть залишити металеві монети, що залишилися від покупок, а також накопичилися в гаманцях або будинку. Отримані кошти стануть приємним подарунком для вихованців, а також можливістю для придбання засобів першої необхідності.

На ярмарку відвідувачі зможуть насолодитися святковою атмосферою, придбати товари кращих виробників, а також взяти участь у заходах і конкурсах, організованих засновниками.

Як повідомляв УНН: низку розважальних заходів запланували райдержадміністрації під час новорічних та різдвяних свят для мешканців столиці.