Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 13 листопада 2018 00:30
Репортажі • Дата зйомки: 3 лютого 2013, 10:10 • Станіслав Баранець

Депутати поділили комітети

КИЇВ. 25 грудня. УНН. Депутати Верховної Ради поділили парламентські комітети, передає кореспондент УНН.

Верховна Рада України (ВР) прийняла проект постанови, згідно з яким затвердила чисельність та голів комітетів. "За" таке рішення проголосували 339 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Депутати від Партії регіонів очолили 13 комітетів, від "Батьківщини" - 9, від КПУ - 2 комітету і одну комісію, від "Удару" - 3 комітети. "Свобода" отримала всього лише один комітет. Ще один дістався позафракційному Володимиру Литвину.

Найважливіші комітети (бюджетний, податковий, зовнішньополітичний та ін) очолили депутати від ПР. Опозиції дісталися переважно комітети культурного спрямування.

Відзначимо, сьогодні з головами комітетів визначилася "Батьківщина". Процес закінчився невеликим скандалом. За словами одного з лідерів партії Анатолія Гриценка, процес призначення голів комітетів ВР від опозиції відбувався непублічно. На його думку, на посади голів комітетів, запропоновані лідерами опозиції Арсенієм Яценюком і Олександром Турчиновим, "призначили слабких" депутатів. Крім того, на посаду голови Комітету з культури і духовності висунули В'ячеслава Кириленка, хоча громадські діячі підтримували на цей пост Олександра Бригинця. Він також підтвердив, що ніякого обговорення при визначенні голів комітетів не було, думка нардепів від партії не враховувалося.