Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 15 листопада 2018 00:10
Репортажі • Дата зйомки: 3 лютого 2013, 12:43 • Станіслав Баранець

Акула у Ocean Plaza бадьора і одужує

Акула в акваріумі столичного ТРЦ Ocean Plaza почувається нормально. Про це УНН повідомили у Головному управлінні ветеринарної медицини в Києві.

Піщана тигрова акула Великий Джон – жива і на вигляд доволі бадьора.

Ветеринари продовжують стежити за її станом, але не бачать особливих причин для занепокоєння. Здоров’ям акули опікуються спеціалісти з однієї зі столичних фірм, яка займається акваріумістикою.

Нагадаємо, акула Великий Джон – піщана тигрова акула, привезена з розплідника в Голанідії і утримується в акваріумі столичного ТРЦ.

Днями у соціальних мережах з’явилися повідомлення про те, що акула, стан здоров’я якої вже привертав увагу зоозахисників, лежить на дні недвижно лежить на дні акваріуму.

Як повідомляв УНН, на початку січня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що у акваріумі нового торгівельно-розважального центру у невідповідних умовах утримують акулу.

У повідомленнях йшлося, що акулі не вистачає місця для того щоб розвернутися і через це вона весь час травмує свій ніс. Столичні екологи обурилися цим фактом і заявили, що звертатимуться до Мінекології та інших органів для того щоб врятувати хижака від знущань, або ж приспати її, якщо вже неможливо врятувати..

За попередніми результатами перевірки акулу вже привезли травмованою і її лікують.