Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 15 листопада 2018 08:01
Репортажі • Дата зйомки: 3 лютого 2013, 14:06 • Станіслав Баранець

Біля адміністрації Януковича скандують "Свободу політв’язням!"

У Києві біля адміністрації президента України представники опозиційних молодіжних організацій проводять акцію «Геть політичних збоченців!».

Активісти «Батьківщини молодої», ВГО «Молодий Народний Рух», молодіжного крила «Фронту Змін», «Свободи» та інших партій, спільно з народними депутатами Сергієм Пашинським, Андрієм Павловським, Ксенією Ляпіною, Андрієм Шевченком та Іллєю Ємцем під стінами адміністрації Януковича протестують проти політичних репресій та тортур в Україні.

На цей час активісти "Батьківщини молодої", ВГО "Молодий Народний Рух", молодіжного крила "Фронту Змін", "Свободи" та інших партій, спільно з народними депутатами Сергієм Пашинським, Андрієм Павловським, Ксенією Ляпіною, Андрієм Шевченком та Іллєю Ємцем під стінами Адміністрації Януковича протестують проти політичних репресій та тортур в Україні.

Учасники акції скандують "Свободу політв’язням!". Також пікетувальники тримають у руках зображення президента, за яке незаконно засудили чотирьох сумчан, а також великий банер з написом "Юлі-волю!".