Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 16 листопада 2018 09:21
Репортажі • Дата зйомки: 8 лютого 2013, 14:31 • Станіслав Баранець

У Києві встановили гігантські в'язані речі з ниток

Шестиметрову в'язану шапку, два обв'язаних автомобіля, столики кафе, ліхтарі і близько п'яти стовбурів дерев встановили в Києві.

Гігантські в'язані речі можна побачити на вулиці Хрещатик. Всі бажаючі безкоштовно зможуть побачити інсталяції арт-проекту «Теплий Київ» і дізнатися новий вид мистецтва вуличного графіті - ярнбомбінг.

«Головний експонат - це шапка, зроблена з ниток, яка кріпиться на металевий каркас. Обв'язані речі виглядають, як в чохлі. Вони в'яжуться з ниток, а потім зшиваються », - розповіла одна з організаторів Тетяна Савицька.

За її словами, для підготовки установки майстри використовували 1,5 центнера ниток різних кольорів. Загалом, майстри використовували яскраві кольори.

«Це позв'язували люди з різних куточків України. І враховуючи те, що робили досить швидко, задіяли багато людей. Технічно ідею досить важко організувати, включаючи дозволи та інші нюанси. У таких масштабах нічого подібного в Україні не було. Ми вивчали і з'ясували, що обв'язували кілька дерев у Львові і щось в Херсоні », - розповіла організатор.

Автори проекту - кияни Катерина і Володимир, які працюють в інвент-агентстві, що організовує свята. Головна ідея проекту - це подарувати Києву щось яскраве і тепле в похмурі лютневі дні.