Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 12 листопада 2018 21:48
Репортажі • Дата зйомки: 8 лютого 2013, 16:43

Журналістам показали виробництво ліків для дітлахів

КИЇВ. 8 лютого. УНН. Протягом 2007-2012 років Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод виробнив пона 11,2 мільйонів упаковок препаратів для дітей.

"Напевно кожній мамі знайома ситуація, коли лікарі при відсутності спеціально розробленої дитячої лікарської форми рекомендували батькам розділяти таблетки на частини, щоб отримати необхідне дозування. У кожної мами був свій спосіб, як змусити малюка проковтнути несмачний препарат. Для того, щоб зробити процес лікування дітей більш ефективним було поставлено завдання розробити і налагодити виробництво сиропів, які було б зручно дозувати батькам і приймати дітям. Так і з'явилися "Ліки ведмедика БО" - перша лінійка вітчизняних препаратів для дітей. Цех сиропів був сертифікований на відповідність вимогам GMP в 2007 р. Протягом усіх цих років лінійка невпинно поповнювалася", - сказала директор Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу Людмила Безпалько.

Вона також додала, що підприємство планує і надалі розширювати асортимент "солодких ліків" для дітей.

Нагадаємо, європейські експерти похвалили українську систему контролю за ліками. Європейські фахівці також надали рекомендації стосовно використання загальноприйнятих технічних стандартів. Їх використання дозволить Україні у майбутньому без проблем інтегруватися до загальноєвропейської системи.