Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 15 листопада 2018 08:55
Репортажі • Дата зйомки: 29 квітня 2013, 14:18

Громадські активісти взяли “штурмом” будівлю Київського метрополітену

КИЇВ. 29 квітня. УНН. В Києві громадські активісти прийшли до офісу Київського метрополітену висловити незадоволення через розміщення реклами в метрополітені, передає кореспондент УНН.

Три громадських активісти прийшли до офісу Київського метрополітену та принесли із собою близько 10 мішків реклами, яку вони зняли в метрополітені. Вони вимагали заборонити розміщення рекламних повідомлень фінансових “шахрайських” компаній, реклами будівельних компаній, які мають спірну забудову, а також заборонити рекламу алкогольних напоїв та тютюну.

Крім того, вони вимагали відмінити звукову рекламу у вагонах та на станціях метрополітену, бо це шкодить здоров’ю працівників метро.

Також активісти вимагали припинити співпрацю київського метрополітену з рекламними посередниками.

“Київський метрополітен може отримувати від реклами 300-500 млн грн, але отримує усього 1,2% від загальної кількості, усе інше йде посередникам. В цьому кварталі Київський метрополітен отримав збитків на понад 300 млн, а могли б за рахунок реклами це погасити”, - повідомив активіст Юрій Клейнос.

Активісти намагались передати свої вимоги керівництву метрополітену. Але, за їх словами, їх попросили почекати. Активісти виклали усю рекламу, яку вони принесли в мішках, біля дверей центрального входу. Охоронець зачинив двері з середини.

Тому, один активіст переліз через паркан та відчинив ворота силоміць з середини та вони пішли до чорного входу. До них вийшли представники метрополітену.

За словами заступника начальника метрополітену Ірини Боняк, розміщенням реклами в київському метрополітені зараз займається КП “Київреклама”, тому з вимогами щодо розміщення реклами в метрополітені треба звертатися до цього підприємства.