Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 17 листопада 2018 08:55
Репортажі • Дата зйомки: 16 травня 2013, 17:47 • Станіслав Баранець

На Київському морі стартувала регата "Віндмастер - 2013"

В акваторії Київського моря стартувала найпрестижніша вітрильна регата "Віндмастер-2013", яка традиційно відкриває вітрильний сезон в Україні.

У змагання прийняли участь спортсмени з 7 країн: України, Росії, Білорусії, Великобританії, Ірландії, Данії та Нової Зеландії.

Гонки проходитимуть у восьми дивізіонах яхт: крейсерсько-гоночні яхти (2 дивізіону), ORC sportboat, "Зоряний", SB20, "Ultra" і дитячо-юнацькі змагання в класах "Оптиміст" і "Кадет".

На дистанції регати вийдуть чемпіон світу в категорії "грандмастерс" 2012 року Чемпіон Європи в категорії "мастерс" в класі "Зоряний" Василь Гуреєв, чемпіони Європи 2013 року в класі "Солінг" Ігор Юшко та Сергій Пічугін, срібні призери Олімпіади Родіон Лука та Георгій Леончук, інші учасники і призери Чемпіонатів Світу та Європи, навколосвітніх перегонів Вольво Оушен Рейс (Volvo Ocean Race), а також зовсім юні яхтсмени.

"Сьогодні, на жаль, ситуація в яхтинг відображає всі ті проблеми, з якими довелося зіткнутися українському спорту в останні десятиліття. Тому "Віндмастер-2013" ставить своїм завданням не просто організацію і проведення міжнародних змагань найвищого рівня, а й просування інноваційних технологій, реалізацію потенціалу українського вітрильного спорту", повідомив Голова Оргкомітету "Віндмастер-2013" Ігор Юшко.